Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. Böyle en güncel işlerimizi, yeni projelerimizi ve en hızlı iletişimi alabilirsiniz.

© 2020 Pixel Media Inc.

top
a

Hakkımızda

  /  Hakkımızda

Dekorasyon mobilyaları bir sanat eseridir. Evinizi uyum ve konforla doldurabilir. Sıra dışı Sandalyeler, orijinal komodin, güzel avizeler ve lambalar, yumuşak kanepeler tüm bu dekorasyon ve olanaklarla gerçekten kendinizi çok rahat hissedeceksiniz. Bu size mükemmel iç dekorasyonunuzun yapımında yardımcı olacaktır. Bu mobilya, tüm dikkatleri üzerine çekecek iç ana unsur olup “evinize girince büyüleyici olacak” diye bir ifade tamda yerinde olacak.

Önünüzde tasarımcı mobilya sayesinde klasik veya modern tarzı kullanarak oda dekorasyon için sınırsız olanaklar açılacaktır. Mağazamızın kataloğunda, her alıcı kentsel bir daire veya özel bir ev düzenlemek için mükemmel bir seçenek bulacaksınız. Mobilya parçalarına ek olarak, biz de sadece kapalı ışık kaynakları değil, aynı zamanda ev konfor ve güzellik doldurma dekor unsurları bir rol oynayacak orijinal aydınlatma armatürleri ve avizeler vardır.

Mobilyalarımız sizin avantajınızdır. Tasarımcı mobilya avantajları ile bir kitle geleneksel fabrika ürünleri farklıdır:

  • Kalite ve çevre dostu
  • İşlevsellik ve estetik
  • Stil ve münhasırlık

Satın almak için tasarım mobilya, yanı sıra ev dekorasyon ürünleri mağaza mükemmel bir seçenek bulacaksınız. Mobilya parçalarına ek olarak, biz de sadece kapalı ışık kaynakları değil, aynı zamanda ev konfor ve güzellik doldurma dekor unsurları bir rol oynayacak orijinal aydınlatma armatürleri ve avizeler vardır.

Satın almak için tasarım mobilya, yanı sıra ev dekorasyon ürünleri mağazanız “AKBULUT MOBİLYA“. Şimdi artık orijinal mobilya arayışında uzun alışveriş gezileri için değerli zamanınızı harcamanıza gerek yok, kataloğumuzda kendinize enkarnasyon ideal bir seçenek bulacaksınız. Bizden satın alınan rahat ve işlevsel iç öğeler sayesinde hayatın tadını hissetmenize yardımcı olacağız.

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda yenilikçi olmak, teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek kaliteli ürün ve hizmet vermek, bunun için gerekli iş gücünü bünyemizde yaşatmaktır.

Misyonumuz

Projelerimiz, çözümlerimiz, ürün gamımız, satış sonrası sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile sürekli tercih edilen önerilen ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.